Archiv měsíce Červenec, 2010

„Nechci slevu zadarmo“

Aby Vám Jehlička zpříjemnila horké letní dny, připravila pro Vás zajímavou akci “Nechci slevu zadarmo”, v rámci které můžete získat slevu až 5+5% na Váš další nákup a zúčastnit se slosování o tvořivé ceny. Tyto slevy se sčítají s množstevními a věrnostními slevami a celková maximální výška slevy tak může dosáhnout až 24%.

Akce ve zkratce

Nakoupím » Vyrobím » Vyfotím a přidám odkaz » Dostanu slevu a hraji o super cenu

JAK přesně slevu získám?

Stačí, abyste si u Jehličky zakoupila látku či stuhu, něco z toho vytvořila, Váš hotový výrobek vyfotila a fotku elektronicky poslala Jehličce. Jehlička Vás za to odmění slevou 5% na Váš další nákup.

Zdá se Vám sleva 5% málo a chtěla byste víc? V případě, že jste prodejce a nabízíte k prodeji výrobek, na který jste použila látky či stuhy zakoupené u Jehličky, můžete získat další 5% slevu. Stačí, když v popisu Vašeho výrobku zmíníte, že látka a/nebo stuha je zakoupená u Veselé Jehličky a pošlete Jehličce odkaz na tuto stránku. Za odměnu dostanete další 5% slevu a celkem tak získáte slevu až 10% na Váš další nákup.

Stále nemáte dost? A co říkáte na to, že Jehlička jednou za měsíc vylosuje ze všech zúčastněných jednu šťastlivkyni, kterou odmění tvořivou cenou? A že ceny stojí za to!

KDY slevu získám?

Akce “Nechci slevu zadarmo” bude probíhat v několika kolech, vždy od prvního do posledního dne v měsíci, a bude trvat do konce roku 2010, abyste měla na své tvoření dostatek času. Po ukončení každého kola bude probíhat náhodné losování o tvořivé ceny, které budou pro každé kolo jiné a věřte, že se máte na co těšit.

1. kolo: 1.8. – 31.8. koženkové kabelkové uši
2. kolo: 1.9. – 30.9. střih na šití ModKid
3. kolo: 1.10 – 31.10. pryskyřicové kabelkové uši
4. kolo: 1.11. – 30.11. nažehlovací ozdoby Echino
5. kolo: 1.12 – 31.12. speciální Vánoční překvapení

Podrobná pravidla:

Jestliže Vás Jehlička dostatečně nažhavila a chcete se zapojit, přečtěte si, prosím, ještě podrobná pravidla.

Obecné:

 1. Zúčastnit se může každý, kdo zakoupí nebo již v minulosti zakoupil u Veselé Jehličky látku či stuhu.
 2. Sleva 5% za odeslání fotky a 5% za zmínku obchodu Veselé Jehličky se v rámci jednoho kola sčítají. To však za podmínky, že fotka i odkaz na zmínku obchodu jsou Jehličce doručeny současně.
  (např. Jestliže v průběhu 1. kola 1.8.-31.8. pošlete fotku a zároveň při prodeji v popisu svého zboží zmíníte, že látka či stuha je zakoupená u Veselé Jehličky, máte nárok na slevu 5+5=10% na Váš další nákup.)
 3. V každém kole může jeden účastník získat slevu jen jednou bez ohledu na to, kolik fotek v daném kole odešle a při kolika výrobcích zmíní obchod Veselé Jehličky.
  (např. Jestliže v průběhu 1. kola 1.8.-31.8. pošlete 5 fotek a při 5 výrobcích zmíníte Jehličku, máte nárok stále jen na slevu 5+5=10%, NIKOLIV na 5×5+5×5=50%.)
 4. Každý se může opakovaně zapojit do každého nového kola s fotkou nového výrobku, slevy z jednotlivých kol se ale NEsčítají.
  (např. Jestliže v průběhu 1. kola 1.8.-31.8. pošlete fotku, máte nárok na slevu 5% na Váš další nákup. V průběhu 2. kola 1.9.-30.9. pošlete novou fotku a zmíníte obchod Veselá Jehlička, získáváte novou slevu 5+5=10% na jiný další nákup a takto můžete pokračovat v každém dalším kole. Sleva 5% z 1. kola a sleva 10% z 2. kola se Vám ale NEsčítají a NEtvoří spolu 15% slevu.)
 5. Slevy jsou nepřenositelné, uplatnit získanou slevu může tedy při dalším nákupu uplatnit pouze ten, kdo slevu získal.
 6. Slevy z akce “Nechci slevu zadarmo” se sčítají s množstevními a věrnostními slevami, které nabízíme v našem obchodě www.veselajehlicka.cz.
 7. Získané slevy ze všech kol můžete uplatnit při jakémkoliv dalším nákupu, nejpozději však do 28.2.2011.

Uplatnění slevy

Od Jehličky dostanete slevový kupón, jehož unikátní kód zadáte při odeslání objednávky a cena objednávky se Vám automaticky sníží o příslušnou slevu. Nezapomeňte, že tato sleva se Vám sčítá s množstevní a věrnostní slevou.

Losování cen

 1. Slosování o ceny sa uskuteční vždy první den následujícího měsíce po skončení každého kola (např. Každý kdo se zúčastní 1. kola 1.8.-31.8., postupuje do slosování, které se uskuteční 1.9. Ten, kdo se účastní 2. kola 1.9.-30.9. postoupí do slosování, které proběhne 1.10., atd. Poslední slosování proběhne 1.1.2011 a postupují do něj účastníci ze všech kol.)
 2. Jméno / přezdívka výherce bude v ten samý den zveřejněné v obchodě a na blogu a výherce bude kontaktován také soukromou správou / e-mailem.

Upozornění

 1. Zasláním fotky dáváte Jehličce souhlas k použití a uveřejnění fotky např. v jejím obchodě, na blogu, Facebooku, apod. Při každém zveřejnění fotky u ní bude uvedené Vaše jméno, resp. jestliže jste prodejce, tak odkaz na Váš obchod. Jehlička se v žádném případě nebude na žádném místě vydávat za autorku vyfocených výrobků.
 2. Veselá Jehlička si jako organizátor této akce ve výjimečných případech vyhrazuje právo na úpravu znění pravidel.

Jestliže máte pocit, že Jehlička zapomněla něco vysvětlit, případně máte další otázky, neváhejte a Jehličce napište.

Tak huráááá do šití a zdobení, nezapomeňte, že 1. kolo začíná již tento víkend.

Tvořivému létu zdar,

Veselá Jehlička
(z exotické Slovenčiny přeložil agent Špendlík)

Žádné komentáře
 

Malá ochutnávka…

Žádné komentáře
 

Aaaaaaach…..jednoducho kawaii

Po niekoľkomesačnom čakaní dnes Jehličke konečne dorazili japonské látky a sú úplne „kawaii“. Toto japonské slovo označuje všetko roztomilé, rozkošné, sladké a je to vlastne jeden z najtypickejších rysov japonskej kultúry a designu. Stačí jeden pohľad na tieto látky a hneď pochopíte, ako to Japonci myslia. Jehličke sa už pod rukami vystriedala kopa nádherných látok, ale toto sú ozaj prvé látky, do ktorých budete mať chuť sa zahryznúť bez ohľadu na to, koľko máte rokov. Najroztomilejšie vzory a najfarebnejšie farby, aké si viete predstaviť…jednoducho na zožranie. Ak sa nebojíte farieb, tak si tieto látky určite zamilujete. V predaji sa objavia už tento víkend, len čo ich Jehlička vyfotí za denného svetla.

A aby toho nebolo málo, medzi novinkami sa objavia aj veselé bavlnené látky z Európy. Na svoje si prídu matrioškový nadšenci, ale aj romantické kvetinové duše a milovníci bodiek alias „puntikáci“.

Na rozdiel od amerických a japonských látok, majú tieto európske látky pre nás typickú šírku 140cm až 150cm. Na začiatok vzala Jehlička od každého vzoru len maximálne 3 – 4 metre, tak neprepásnite svoju príležitosť a sledujte na blogu a Facebooku, kedy sa látky objavia v predaji.

Žádné komentáře
 

Nové funkcie v obchode

Daždivé počasie cez víkend neprialo outdoorovým aktivitám, a tak Jehlička so Špendlíkom ostali doma a usilovne pracovali – Jehlička na svojom premiérovom patchworkovom výtvore a Špendlík na vylepšovaní obchodu. Vďaka jeho skvelým víkendovým úpravám sa Vám odteraz bude v obchode nakupovať prehľadnejšie. Po novom je kategória Látky rozkliknuteľná a môžete si tak zobraziť pekne pohromade úplne všetky látky, ktoré sú v obchode na predaj. Túto funkciu oceníte určite vtedy, ak sa Vám nechce zložito látky vyhľadávať podľa výrobcu či kolekcie, ale chcete vidieť všetko na jeden klik. Rovnako sa zmenila aj kategória Novinky, kde sa teraz zobrazujú okrem nových látok aj všetky ostatné novinky ako stuhy, sety a podobne.

Ďalšou väčšou úpravou prešla kategória Látkové sety, ktorá je teraz rozdelená na Metrážové sety a Charm Packs. V metrážových setoch nájdete polmetrové sady cenovo zvýhodnených látok a v Charm Packs sady nastrihaných látok v podobe malých štvorcov či pásikov, ktoré sú ideálne pre patchwork.

Týmito úpravami zďaleka nekončíme. V dohľadnej dobe pribudne ešte delenie látok podľa farby, látkove sety nakombinované z viacerých kolekcií a čerešničkou na torte bude možnosť zasielania balíčkov na rodné Slovensko. Ak by Vám v obchode ešte niečo chýbalo, dajte nám určite vedieť a ak to bude, čo len trošku možné, upravíme to tak, aby ste boli spokojní.

Krásny záver prvého prázdninového mesiaca Vám prajú Jehlička & Špendlik

Žádné komentáře
 

Jehlička v Praktickej žene

V aktuálnom letnom dvojčísle Praktickej ženy nájdete aj odkaz na Jehličkin obchod. Obrovskú zásluhu má na tom šikovná výtvarníčka Eva Trávníčková, ktorá tvorí pre PŽ a pod logom Eve predáva svoje výtvory na Fleri. Eva z látky od Jehličky ušila pre PŽ túto športovo elegantnú kabelu, ktorej strih aj s podrobným popisom nájdete v prílohe časopisu.

Ak si na vlastnoručné ušitie ale netrúfate, nemusíte zúfať. Kabelku si za 899 korún môžete zakúpiť  u Evy v jej Fler obchode – stačí kliknúť sem alebo na obrázok kabelky.

Ak by ste radšej iný strih či inú farebnú kombináciu, mrknite aj na Evinu ďalšiu kabelku z Jehličkinej látky, ktorú nájdete tu.

S týmito kabelkami sa rozhodne nestratíte v dave. Obe sú zhotovené len v jednom jedinom originále, takže na ulici nestretnete žiadnu jej dvojníčku. Ak nechcete, aby Vám ju niekto vyfúkol, tak sa s nákupom určite poponáhľajte…

1 komentář
 

Už sme prišli z výletu…

Veselá Jehlička sa spolu so Špendlíkom vrátila vydovolenkovaná a odpočatá  už v pondelok večer, ale až teraz sa na chvíľku zastavila, aby napísala pár riadkov na blog a pochválila sa novými šatami. Medzi vybaľovaním a praním dovolenkových vecí stihla Jehlička vybaviť niekoľko desiatok emailov (čaká ju ale stále ešte dobrý tucet ďalších), nastrihala vyše 70 metrov látok a stuh, ktoré odoslala do všetkých kútov Čiech a objednala nové prenádherné látky, ktoré by mali doraziť už o týždeň. Môžete sa tešiť na roztomilé matriošky, romantické kvety a … už ani slovo, nechajte sa prekvapiť…

A hoci samochvála smrdí, musí sa ešte Jehlička pochváliť s novým vlastnoručne vyrobeným kúskom, ktorý jej pribudol v šatníku. Tramtararáááááá:

Na tieto letné šaty bola použitá látka od Etsuko Furuya, do ktorej sa Jehlička zamilovala hneď na prvý pohľad. Strih je zo staršej Burdy č. 7/2007 a Jehličku zlákal svojou jednoduchosťou. Ide vlastne o 2 zošité obdĺžniky – jeden menší tvorí vršok šiat a k nemu je ako sukňa prišitý druhý, väčší nariasený obdĺžnik.

V originálnom strihu boli len 2 tunelčeky, jeden hore a jeden v páse. Výsledný efekt ale nebol presne podľa predstáv Jehličky, a tak pridala ešte jeden tesne pod prsiami, ktorý šaty pekne sformoval.

Ďalším vylepšovákom sú ručne potiahnuté gombíky prišité na vrchnom leme, ktoré neslúžia len na ozdobu ale aj na pripnutie odopínateľných ramienok (ktoré ale ešte nie sú došité :-)).

A ak sa náhodou zamýšľate nad spodným lemom šiat, tak áno, postrehli ste správne…je to okraj látky, ktorý schválne nie je odstrihnutý ani podhnutý do rubu. Trošku netradičné riešenie, ale načo si pridávať prácu, keď to ide aj takto?

4 komentářů
 

Dovolenková akcia

Jehlička so Špendlíkom vyrazili na letnú dovolenku a aby ste si ju užili aj Vy, všetky objednávky prijaté až do polnoci 12.7. dostanú 10% zľavu.

Ak budete objednávať cez obchod, Jehlička Vám zľavu započíta pri prijatí objednávky a výslednú cenu Vám potvrdí ešte e-mailom. Ak budete objednávať cez Fler, ceny tam sú už znížené.

Krásny predlžený víkend Vám prajú Jehlička & Špendlik

Žádné komentáře
 


Jazykový koutek

O blogu

Veselá Jehlička je mladá slečna pani, ktorá odjakživa rada tvorí a má slabosť pre všetko farebné a vzorované. Zvlášť veľkú slabosť má pre farebné a vzorované látky...

Přečíst si více

Jehlička na Facebooku

Jehlička na Fleru


Napište nám Veselá Jehlička na Facebooku Veselá Jehlička na Pinterestu E-shop Veselé Jehličky